Novinky

Vítejte na stránkách chovatelské stanice australských ovčáků
Colors of the Wind

MÁME ŠTĚŇATA

Dne 27. 2. 2022 se narodilo v naší chovatelské stanici 8 štěnat -3 pejsci a 5 fenek. Otcem je importovaný pes Nebesniy Aljans Around The Corner, Cofi Capito.cz. Matkou je naše Ferda (Fleur Colors of the Wind). Oba rodiče jsou DKK a DLK 0/0. Štěnata budou po rodičích CEA, PRA, HSF4, NCL, DM +/+ a MDR1 +/- nebo +/+

Nebesniy Aljans Around The Corner
Nebesniy Aljans Around The Corner
Fleur Colors of the Wind
Fleur Colors of the Wind

Volné jsou ještě 2 fenky Soraya a Sabrina. Více informací a fotek najdete v sekci Štěňata

štěňata vrh s
Soraya
štěňata vrh s
Sabrina

2021

MÁME ŠTĚŇATA

Dne 29. 7. 2021 se narodilo v naší chovatelské stanici 9 štěnat -5 pejsků a 4 fenky. Otcem je Albatros Barbastella facebook, kchbo.com, matkou naše Debora.

Albatros Barbastella
Albatros Barbastella
Albatros Barbastella
vrh R

Více fotek najdete zde.

Některá štěňata jsou ještě volná.


2020

ŠTĚŇATA

Dne 1. září 2020 se narodil vrh M . Otcem štěnat je Jim Cofi Capito a matkou Donna Oba rodiče mají DLK a DKK 0/0 . Štěnata budou CEA, PRA, HSF4 , DM +/+ , MDR1 +/- nebo +/+. Fotky z venčení si můžete prohlédnout zde Některá štěnata jsou stále volná. V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky nebo na email. Na SMS nemohu z techn. důvodů odpovídat.

Dutch
Dutch
Donna
Donna


Donna

Na její osobní stránku jsme přidali výsledky testů z Laboklinu Donna je CEA, PRA, HSF4, DM, NCL6 a MH +/+, MDR1 +/-

Donna


ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 24.1. 2020 ultrazvuk potvrdil, že prosincové krytí bylo úspěšné a Debora čeká štěňátka, která by se měla narodit na přelomu února a března. Otcem bude Jim Cofi Capito ( Dutch). Oba rodiče mají DKK 0/0 , DLK 0/0 a jsou HSF4, CEA, PRA, DM , MDR1 +/+. Debora i Dutch mají red faktor a proto se mohou narodit štěňata všech barev. Na štěnátka přijímáme předběžné rezervace.

Dutch
Dutch
Debora
Debora

2019

ŠTĚŇÁTKA

Dne 14 září  2019 se narodilo  Estrelle  devět  štěňátek.  Pět pejsků ( 3x black tri, 2x blue merle) a čtyři fenky( 2x black tri , 2x blue merle). Všechna štěňátka mají dlouhý ocásek. Jednotlivá štěňata si můžete prohlédnout zde.

štěňata vrh K


Dne 20. 5.2019 absolvovala rtg Erin Colors of the Wind a stejně jako její sestra Estrella  i ona má klouby  čisté  a může tak vesele pokračovat ve svém oblíbeném  aportování

Erin

Dne 20.5.2019, přišly z Laboklinu   výsledky  prvních dvou testovaných fenek. Debora je  MDR1, HSF4, CEA, PRA, DM,  MH, NCL6 +/+( čistá) což je výborná zpráva i pro majitele štěnat z vrhu H. Estrella je  MDR1 +/-  a  HSF4, CEA ,PRA, DM, MH, NCL6 +/+ .VOLNÍ PEJSCI

Většina štěnátek z vrhu J již odjela do nových domovů. Dva pejsci - redmerle Jeff a redtri Jerry ještě tu svou správnou rodinu hledají. Jejich nové fotky si můžete prohlédnout na rajčeti na těchto odkazech Jerry a Jeff. Pejsci již našli svůj domov.


Jeff
Jeff
Jerry
Jerry

ŠTĚŇÁTKA

Dne 17.12 .2018 porodila Amanda 9 štěňat. Narodilo se 6 pejsků (1 pejsek red tri, 1 pejsek blue merle, 4 pejsci red merle) a 3 fenky (2 fenky red tri a 1 fenka red merle). Všechna štěnata mají dlouhé ocásky. Blue merle pejsek je rezervovaný, ostatní štěnata jsou volná. Prohlédnout si je můžete zde vrh J

štěňata vrh J

2018

ŠTĚŇÁTKA

Dne 14.září se narodil i druhý avizovaný vrh. I tentokrát je to 8 štěňátek- 4 pejsci a 4 fenky. Některá štěňata jsou ještě volná. Prohlédnout si je můžete zde vrh I

štěňata vrh I


Dne 3.9.2018 porodila Donna 8 krásných štěnátek. Narodili se tři kluci (1 red tri, 2 blue merle) a 5 holčiček( 1 black tri a 4 blue merle). Všechna štěňata mají dlouhé ocásky.Jednotlivá štěňátka si můžete prohlédnout v sekci ŠTĚŇATA .

 Donna štěňata


ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA

Během první poloviny září by se u nás měli narodit dva vrhy. Poprvé se stane maminkou Donna Colors of the Wind, temperamentní a pohybově velmi nadaná fenka se zájmem o pasení.Otcem bude Šampion pasení As You Wisch Kogito Easter zvaný Viktor. Viktor byl i otcem našeho předchozího vrhu H a protože se štěňata povedla, zvolili jsme ho za otce i tentokrát. Matkou druhého vrhu bude Corazon Colors of the Wind a otcem velmi hezký black tri pes Cool Wind Puff Hericco, domácím jménem Skitty, s veselou a přátelskou povahou.

Na štěňátka přijímáme rezervace.


Rodiče vrhu CH:

VIKTOR
Viktor - As You Wisch
Kogito Easter
dona
Donna
Colors of the Wind

Rodiče vrhu I:

Skitty
Skitty - Cool Wind Puff Hericco
CORA
Corazon
Colors of the Wind


Hope

Hope

10.7.2018 Hope odjela do nového domova.Volná fenka

vrh H

Štěňata pomalu odjíždí do nových domovů, vitální a temperamentní fenka Hope svou novou rodinu ještě hledá.

DOV

vrh H

V pondělí 2. 7. 2018 absolvoval vrh H vyšetření očí na klinice Vltava u MVDr Lucie Míkové. Všechna štěňátka mají oči v pořádku.

MÁME ŠTĚŇATA

V pondělí 14. května porodila Debora pět štěňat - dva pejsky a tři fenky. Pejsci jsou v barvách black tri a red merle. Zbarvení fenek je black tri , red tri a blue merle. Všechna štěňata mají dlouhý ocásek, který jim bude ponechán a jsou standardně zbarvená. Na fotky jednotlivých štěňat se můžete podívat v sekci ŠTĚŇATA

vrh H

BŘEZOST POTVRZENA

Dne 11. 4. 2018 ultrazvuk potvrdil, že krytí bylo úspěšné . Pokud bude vše i nadále pokračovat tak jak má, měl by se u nás v polovině května narodit vrh H. Matkou se poprvé stane temperamentní DEBI - Debora Colors of the Wind. Za otce jsme vybrali šampiona práce VIKTORA - As You Wisch Kogito Easter. Oba rodiče mají red faktor, mohou se proto narodit štěňátka všech barev.


Na štěňata příjímáme rezervace

VIKTOR
Viktor - As You Wisch
Kogito Easter
DEBORA
Debi - Debora
Colors of the Wind


Fernando

Fernando1

Poslední pejsek z vrhu F odjel do nového domova.
2017

Vrh G

stenata vrh G

V pondělí 20.11.2017 přivedla naše druhé fenka Corazon na svět sedm štěňátek. Otcem je mladý pes ANDRO BLACK BABYBOY Sunshinewood . Narodili se tři pejsci -red tri , red merle a blue merle a čtyři fenky - jedna red merle , jedna black tri a dvě nestandardně zbarvené fenky red tri. fenka red merle je zadaná, ostatní štěňátka jsou volná k rezervaci.Více zde.

Vrh F

stenata vrh F

Red merle kluci,někteří ještě vyhlíží nové páníčky. Oba rodiče výborné zdravotní a výstavní výsledky, výborná povaha (Goliáš Srdcové eso x Amanda Colors of the Wind).Pejsci jsou odchováváni doma. Jsou očkovaní ,odčervení, čipovaní, vybaveni europasem a připraveni odejít do nových domovů. Více foto zde .

Máme štěňatka

vrh F
vrh F

Dne 21.9.2017 se narodil vrh F, čtyři red merle pejsci a dvě fenky, jedna red tri a druhá red merle. Všechna štěňata jsou standardně zbarvená a mají dlouhé ocásky.
Více podrobností v sekci štěńata


2016

JE NÁS JEDENÁCT... ......

vrh E

a jsme tři kluci - jeden redtri, dva redmerle a osm holčiček - dvě redtri a šest redmerle. Narodili jsme se 1.2.2016 mamince Amandě a tatínkovi Tedíkovi (KEY TO MY HEARTH PUELLA FERA).


2015


CHUPACHUPS DEL WHYMPER DELLE
GRANDES JORASSES

CHUPACHUPS DEL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES

Chupa byl vyšetřen na HSF4 s výborným výsledkem geneticky čistý a protože i Amanda je HSF4 geneticky čistá, budou všechna štěňátka z vrhu D HSF4 clearMÁME ŠTĚŇÁTKA

6.1.2015 se narodilo naší fence Amandě šest štěňátek, tři blue merle kluci a tři black tri holčičky. Štěňátka zdědila po mamince red faktor a všechna mají plný dlouhý ocásek. Vice zde

stenata vrh d
stenata vrh d

Kluci

stenata vrh d

Holčičky


2013


Bessi Colors of the Wind

Začátkem března jsme se byli podívat na Bessinku na její první výstavu v Českých Budějovicích. Vedla si výborně a získala V1,VT mladých. V závěrečných soutěžích se pak se svou malou paničkou Lucinkou Beranovou umístily v soutěži Mladý vystavovatel na 2. místě.

Bessinka výstava v Českých Budějovicích 2013

Více fotek si můžete prohlédnout na rajče.netMVP České Budějovice

V sobotu 13.října jsme se vypravili s naší odchovankyní Amandou Colors of the Wind na její první výstavu a to hned mezinárodní. Původně plánovanou generálku v Týně nad Vltavou jsme museli vynechat kvůli hárání. Amanda se chovala vzorně a pro ni nezvyklé množství cizích lidí a psů ji nijak nerozhodilo. Problém (ovšem spíš můj, než její) byly piškoty poházené v kruhu předchozími vystavovateli. Ty tam rozhodně nehodlala nechat a sbírala je v běhu. I přes nedostatky v předvedení se Amanda líbila a získala V2 res. CAC

krysík


Čertík Bertík

bertik

Nový domov hledá ještě poslední pejsek z vrhu B - Bert Colors of the Wind.
Více jeho fotek si můžete prohlédnout na rajče.netRentgeny DKK

Již dříve jsme dostali zprávu že Allegro Colors of the Wind absolvoval vyšetření s výsledkem DKK 0/0 a může si tak i nadále vesele vyskakovat.
Stejně tak vesele si mohou vyskakovat jeho sestřičky Amelie, Amanda a Angelína,
i ony maji RTG DKK 0/0.

allegro_zima


Nové fotky štěňátek

Do alba na rajčeti jsme přidali nové fotky pejsků a Bessi. Fotky z vycházky jsou poněkud rozostřené, neboť náš stoletý foťák řádění rychlých štěňátek nestíhá.Bella a Bat odjely do nových domovůDo sekce štěňata jsme přidali nové fotky ( prozatím pouze pejsků ) s odkazy na jednotlivá alba na rajčeti.MÁME ŠTĚŇÁTKA

V pondělí 23.4 2012 se narodilo Dorince šest štěńátek - 3 black tri kluci a 3 blue merle holky. Všechna štěňátka mají plné dlouhé ocásky.

stenata vrh B

Desiree Svěží vítr byla uchovněna a dočkala se konečně své stránky zde.

Štěňata s vrhu A byla přesunuta do nově vytvořené sekce odchovy a v sekci štěňata najdete rodiče plánovaného vrhu B

Pokud vše dobře dopadne, měla by se naše Dorinka stát maminkou koncem dubna. Očekáváme štěňátka v barvách black tri a blue merle


Výstava klubu chovatelů KCHMPP

V sobotu 15.10. 2011 absolvovala Dorinka klubovou výstavu v Mladé Boleslavi s výsledkem V3 a tím splnila poslední podmínku k uchovnění.


Krajská výstava v Týně nad Vltavou

V neděli 11.9. jsme se vydali s Dorinkou (Desiree Svěží vítr) na výstavu do nedalekého Týna.
Australské ovčáky posuzoval pan Antonín Mudra.
Desiree Svěží vítr - V1, VT.
Výstavní premiéru zde měla i naše odchovankyně
Amelie Colors of the Wind - VN1, VTM.


MALINA

Malina našla báječnou novou paničku prostřednictvím Animal Rescue ČB. Za pomoc děkujeme též webmasterce prachatických záchytných kotců BC Markétě Tupé.


ŠTĚŇATA

Přidali jsme fotky pejsků Alana a Allegra “Oriho“. Nelze napsat nové fotky, protože jejich páníčci nám je poslali již před měsícem, ale nějak nezbýval čas na aktualizaci.
alan
Alan
alan
Alan

Další Alanovi fotky jsme přidali do jeho fotogalerie v sekci štěňata

alegro
Alegro “Ori“
alegro
Ori vládne Praze

Do sekce štěňata jsme u Abigail přidali odkaz na fotografie z nového domova

Abigail
Abigail
Abigail
Abigail

Alan a Angel odjeli o víkendu do nových domovů, ale tím naše nabídka pejsků nekončí - více podrobností zítra.

ft1.jpg, 45kB
Angel
ft2.jpg, 61kB
Alan

Nové páníčky ještě hledají redmerláčci ALAN a ANGEL

Alan3.jpg, 50kB
Alan
angel3.jpg, 50kB
Angel

Upravili jsme štěňátkům jejich stránku a postupně doplňujeme jejich fotogalerie.Nové fotky mají na svém albu na rajčeti ALAN a ANGEL, u ALLEGRA přibyl odkaz na fotogalerii, kterou mu založil jeho páníček

Minivideo malého aportéra Alana si můžete prohlédnout zde


Přidali jsme nové fotky Alana, Angela, Arcona a fotky z venčení všech štěňat


Volní jsou poslední dva kluci

Bluemerláčka Allegra navštívil budoucí páníček a nafotil při té příležitosti i ostatní brášky. Za krásné fotky ještě jednou moc děkujeme.


Alan

Angel

Další jejich fotky najdete v sekci odchovy pod jednotlivými jmény


Přídány jména a nové fotky jednotlivých štěňat

Omluvte kvalitu, či spíše nekvalitu fotek.Štěňátka jsou hemživá a náš starý foťák nestíhá.Když zbývalo vyfotit poslední dvě štěňata, odmítl spolupráci úplně.

klucikrmeni.jpg
KLUCI
holkykrmeni
HOLKY

1.2.2011 porodila Konča 9 štěňat.

Narodili se 4 kluci - 1 black tri, 1 blue merle, 2 red merle, a 5 holčiček - 2 red tri, 2 blue merle, 1 red merle.

Všechna štěňata mají standardní zbarvení a úplný dlouhý ocásek.

stenata

Fotky jednotlivých štěňat přidáme o víkendu


Přijímáme rezervaci na štěňátka. Štěňata by se měla narodit začátkem února a mohou být všech barev. Více informaci naleznete v sekci štěňata.


12